Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Chcąc dopasować nasze treści do Twoich potrzeb korzystamy na naszych stronach z technologii pozwalających nam zbierać Twoje dane osobowe. Chcemy poinformować Cię dokładnie co zbieramy, dlaczego to zbieramy i czego możesz od nas oczekiwać.

 1. 1. KIM JESTEŚMY?

Administratorem Twoich danych osobowych a wiec podmiotem odpowiedzialnym za to, co się z nimi dzieje, jesteśmy my:

Firma Karolina Banasik RRC, ul. Astronautów 1/20, 25-337 Kielce, NIP 6572427085, tel: 881 200 110, e-mail: shop@rebelrunners.pl

Adres do korespondencji: ul. Generała Józefa Hauke-Bosaka 1 lok 119. 25-217 Kielce

prowadząca sklep internetowy pod adresem www.rebelrunners.pl

 1. 2. JAKIE DANE ZBIERAMY?

Aby realizować zamówienia w naszym sklepie, musimy zbierać i przetwarzać Twoje dane osobowe.

Są to:

 1. a. imię i nazwisko,
 2. b. adres,
 3. c. e-mail,
 4. d. Nr telefonu.
 1. 3. PO CO JE ZBIERAMY I CZY MOŻEMY JE ZBIERAĆ?

Jest kilka celów, dla których zbieramy Twoje dane.

 1. a. Zbieramy dane zapisane w cookie w celu dopasowania treści do Twoich potrzeb. Pisząc o „treściach” mamy na myśli to, co publikujemy w naszym serwisie. Pisząc o „dopasowaniu” mamy na myśli uczynienie treści ciekawszymi dla Ciebie. Dane zapisane w cookie umożliwiają nam bowiem analizowanie twoich zachowań. Ich zbieranie jest oparte o wyrażoną przez Ciebie zgodę.
 2. b. Aby wysyłać Ci newsletter.
 3. c. Abyśmy mogli zrealizować Twoje zamówienia.
 4. d. Zbieramy Twoje dane osobowe w celu personalizowania wyświetlanych Ci reklam i dostosowania do Twoich preferencji prezentowanych Ci treści marketingowych. Innymi słowy celem naszego działania jest profilowanie, a więc tworzenie na podstawie dostępnych nam informacji Twojego portretu. Dzięki takiemu wykorzystaniu danych możemy wyświetlić Ci reklamę, która Cię zainteresuje. Robimy to w oparciu o wyrażoną przez Ciebie zgodę.
 1. 4. PARTNERZY

Aby móc realizować Twoje zamówienia i kontaktować się z Tobą musimy przekazywać Twoje dane naszym zaufanym Partnerom.

Są to:

 1. SHOPER S.A. ul. Pawia 9, 31-154 Kraków, NIP: 9452156998 – właściciel platformy e-handlu na której funkcjonuje nasz sklep. SHOPER zapewnia bezpieczeństwo Twoim i naszym danym, dlatego musi mieć do nich dostęp.

 2. POCZTA POLSKA S.A., ul. Rodzin Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa, NIP 5250007313  – w celu realizacji wysyłki Twoich zamówień.
 3. INPOST – PACZKOMATY Sp. Z o.o., ul Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP: 6793081395 – w celu realizacji wysyłki Twoich zamówień.
 4. Blue Media S.A., ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot, NIP: PL5851351185 – w celu realizacji elektronicznych płatności.
 1. 5. INNI ODBIORCY

Jeśli wymaga tego od nas obowiązujące nas prawo, musimy przekazać Twoje dane osobowe uprawnionym do tego podmiotom, takim jak sądy, urzędy skarbowe czy organy ścigania.

 1. 6. TWOJE PRAWA

W każdym momencie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru.

Tam, gdzie podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda, możesz ją wycofać w każdej chwili. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się do swojego konta, kliknąć przycisk EDYTUJ i zmienić ustawienia zgody.

Pamiętaj jednak, że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonywanego do momentu jej wycofania.

Pamiętaj także, że masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dodatkowo możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. 

 1. 7. JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE?

Ze względów bezpieczeństwa i trwania roszczeń okres przechowywania kopii zapasowych wynosi 3 lata.

W przypadkach, gdy przetwarzamy twoje dane w oparciu o Twoją zgodę, Twoje dane osobowe będą przechowywanie do czasu zakończenia realizowania przez nas celu, którego dotyczyła wyrażona zgoda, ale nie dłużej niż do czasu ewentualnego cofnięcia przez Ciebie zgody.

 1. 8. KONTAKT

We wszystkich sprawach dotyczących Twoich danych osobowych, ich modyfikacji, przeniesienia lub usunięcia możesz się w każdej chwili z nami skontaktować pisząc pod adres e-mail: shop@rebelrunners.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium